Gürmar Resim Yarışması Sonuçlandı

Gürmar’ın bu yıl 11’incisini gerçekleştirdiği Çocuk Gözüyle 23 Nisan Resim Yarışması’nda minik ressamlar yeteneklerini yarıştırdı. Balçova Kaya Termal Otel’de yapılan törende, 25 mağazaya resimlerini bırakıp değerlendirme sonucunda dereceye giren 75 ve jüri özel ödülü alan 3 minik ressam, ödüllerini aldı.

Törende lezzetli ikramlar ve animasyon ekipleri ile eğlenceli vakit geçiren çocukların mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Gürmar Yetkilileri yaptıkları açıklamada, yarışmada çocukların yeteneklerini ödüllendirmenin yanında esas amacın onların yeteneklerini fark etmelerine fırsat vermek, onları bu yolda kendilerini geliştirmeleri adına teşvik etmek olduğunu belirtti.

Gürmar ve yarışmayı destekleyen Unilever yöneticilerinden ödüllerini alan çocuklar, bir dahaki sene de katılacaklarının sözünü verdiler.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">html</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*