Gürmar fırsatlarından haberdar olmak ister misiniz?

Gürmar Mavişehir Açılıyor

Gürmar ürün kalitesi ve güveni ile 8 Nisan Perşembe günü saat 13.00’te Mavişehir’de sizlerle.

Geniş ürün çeşitliliği ve güler yüzlü hizmeti ile Mavişehir mağazamızda son hazırlıklar da tamamlanmakta.

Güler yüzlü hizmet anlayışımızla kurulduğumuz ilk yıldan bu yana şehrin en tazesini sizlerle buluşturuyoruz.

Et ürünlerimiz, veteriner hekimlerimizin kontrolü ile besi aşamasından mağazamızda sunumuna kadar özenle takip edilmektedir. Ayrıca sevkiyat aşamalarında soğuk zincirin kontrolü aralıksız yapılmaktadır.

Tarlasından tek tek seçilen sebze ve meyvelerin Gürmar kalitesine uygun olanları raflarımızda yer almaktadır. Günlük sevkiyatlarımızla her an taze sebze ve meyveleri mağazamızda bulabilirsiniz.

Süt ürünlerimizin lezzetiyle bir kez tanışınca bir daha vazgeçemeyeceksiniz.

Gürmar Urla Açılıyor

Kaliteli ürün, Güvenli alışveriş ve Müşteri Memnuniyeti anlayışı ile hizmet vermeye devam eden Gürmar şimdi kapılarını Urlalılar için açıyor. 30. Gürmar mağazası olan Gürmar Urla mağazamız 29 Aralık Salı günü hizmete giriyor.

Toplam 2 bin metrekarelik alan üzerine kurulu olan Gürmar Urla, geniş ve ferah alışveriş imkanı ile sizlere alışverişin keyfini yaşatmayı hedefliyor. Gürmar, kalite anlayışına uygun dayanıklı ürün gruplarının yanında Et, Peynir ve Manav ürünlerindeki tazeliği de sizlere sunmak için hazırlanıyor.

Ayrıca alanlarında en iyileri olan Ağam Baklavaları ve Can Kardeşler Kuruyemiş’te hizmetinizde olacak.
29 Aralık Salı günü saat 14.00‘te hizmete girecek olan mağazamızın açılışına tüm Urlalıları bekliyoruz.

Gürmar’dan Burn Al, Shell’den Yakıt Kazan

Gürmar  müşterilerine kazandırmaya devam ediyor. 22 Aralık 2020 tarihine kadar tüm Gürmar şubelerinden yapacağınız 20 TL’lik Burn alışverişinize Shell‘den 10 TL değerinde akaryakıt hediye ediyoruz.

Tek yapmanız gereken en yakın Gürmar’a gelerek 20 TL’lik Burn almak…

Kampanya Koşulları:

İşbu Kampanya 11 Kasım 2020 – 22 Aralık 2020 tarihleri arasında Shell & Turcas Petrol A.S. tarafından düzenlenmektedir. Kampanyaya katılmak isteyen tüketicilerin, kampanyaya katılmayı kabul etmiş marketlerden yapacakları tek seferde/tek fiş üzerinde 20,00-TL ve üzeri Bum enerji içeceği alışverişini gösteren kasa fişinin fotoğrafını çekerek mobil cihazlarından Qumpara uygulamasına yüklemeleri ve uygulamada bulunan hesabım bölümünden “profil bilgilerim” sekmesine gelerek Shell ClubSmart Kart bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak girmeleri gerekmektedir. Alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen ve kampanya koşullarını yerine getiren tüketiciler, kampanyaya katılmayı kabul etmiş Akaryakıt istasyonları marketlerinden sadece akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde geçerli 10,00-TL değerinde Smart Puan hediyesi kazanacaklardır. Kazanılan Smart Puanlar 29 Aralık 2020 tarihinde beyan edilen Smart kartlara yüklenecektir. Yüklenen puanlar 15 Ocak 2021 tarihine kadar kampanyaya katılmayı kabul etmiş Shell istasyonlarında sadece akaryakıt ve otogaz alışverişlerinde harcanabilecektir. Smart Puan’ların harcanabilmesi için Shell ClubSmart kartların kayıtlı olması gerekmektedir. Kartınızı Shell Mobil uygulamasıyla ya da www.shellsmart.com üzerinden kaydedebilirsiniz. Smart Puan’lar sadece akaryakıt ve otogaz alımlarında geçerli olup, harcanabilmesi için en az 1 TL tutarında yakıt alımı gerekmektedir. Smart Puan karşılığı yakıt alımı için, Smart Kart’ın yakıt dolumu öncesinde ön saha personeline verilmesi ve hediye yakıt kullanılacağı bilgisinin iletilmesi gerekmektedir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Tüketiciler, Shell ClubSmart Kart numaralarının Shell & Turcas Petrol A.Ş. ile paylaşılacağını kabul etmiş sayılırlar. Harcanmayan hediye Smart Puanlar 16 Ocak 2021 tarihinde silinecektir. Her Shell ClubSmart kart sahibi, Kampanya’dan yalnızca 1 defa faydalanabilir. Shell ClubSmart Kart’ı olmayan Tüketiciler, Shell ClubSmart Kart’larını program üyesi Shell istasyonlarından ücretsiz olarak temin edebilir ya da SMART yazıp 2313’e SMS atarak üyeliklerini yaratabilirler. Kampanya stoklarla sınırlıdır. “Muhtelif Ürün” veya “Gıda Ürünü” şeklinde yazılan genel ifadelerin kullanıldığı fişler ile kampanyaya katılım sağlanamaz, ödül kazanılamaz. Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya ikramiyesinin parasal karşılığı talep edilemez, nakde çevrilemez ve takas edilemez. Shell & Turcas Petrol A.Ş., veya Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya koşullarından ve kampanya kodlarının kaybolmasından Nobium Bilgi Teknolojileri ve Danışmanlık A.Ş. ve/veya Coca-Cola Satış ve Dağıtım A.Ş. sorumlu tutulamaz. Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye Qumpara uygulamasından ve www.shell.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.